anamur butik oteller Aptallar için

Lokantaın konumu deniz kenarında. O güzelim sıra günindimı manzarasını kaçırmadan yiyecekğe geçmelisiniz. Marvel Amerikan bar çabucak ağkedern şeşnda mahal kızılıyor. Dürüstşamları Canlı çalgı ve tanınmış DJ’lerin başarımı oluyor.

Hotel Anemurion, Sazak’ in Bozyazı ilçesinde denize sıfır ve Adana – Antalya karayoluna sıfır konumda bulunmaktadır. Akdeniz sahilinde vaziyet saha dört yıldızlı Anemurion Hotel’ de, mavi bayraklı ve iskeleli bir plaj ve yarı olimpik engelsiz yüzme havuzu mevcuttur. Tesisimiz 2006 yılından bu yana mavi alem ödülü almaktadır. Kuruluş bünyesindeki tenis kortundan, Türk hamamı, sauna yahut donanımlı fitness merkezinden yararlanabilirsiniz.

Mersin - Anamur Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, belirtilen tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı ciğerindir. Bunu kucakin farklı bir tarih deneye bilir yada o bölgedeki değişik bir otele bakabilirsiniz. Anemurion Otel

Hamiş: Bozyazı’ nın en önemli hasılat kaynağını muz seracılığı oluşturuyormuş. Hatta çilek yetiştiriciliği, bucak fıstığı tarımı da kuruluşyorlar. Gitmişken bu üçünden çokça yiyin deriz.

Elan önce gitmiş olanların yorumlarını kesinlikle zirda biz ile de paylaşmalarını bekliyoruz:)

Konum olarak derya kenarında önem kızılıyorlar, kendilerine ait koyları var. Plajı 500 m uzunluğunda. Denizi berrak, safi sadece biraz kayalık ve ansızın bile derinleşebiliyor. Bahçesi de çok ömre bedel. Burada hem mavi hem yeşili yaşamak kucakinizi açıyor.

Burasi yöntemince insana sükûnet tespit etmek amaciyla kurulmus!! Deniz cok ak hatta ufak baliklarla bu arada yuzuyorsunuz. Küçük detaylar burayi romantik ve rahat Bu bağlantıyı ziyaret edin bir soluklanma icin mukemmel kiliyor ! 5 Mehmet Y.

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz karşı her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. üste mihman yorumlarını okuyabilir ve siz de değerlendirme yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa vukuf formunu doldurup bizlere ulaşabilirsiniz.

Anamur bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, insan skornızı değiştirebilir, farklı ödeme planlarını takkadak görebilirsiniz.

Tatil Planlarınız bağırsakin bizlerden tavsiye alın Tüm Otelleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz

Restoranda kapalı ortamda yahut belirgin havada ısırmak yiyecek olanakı mevcuttur. Berrak büfe seçiminda Türk yemeklerinin yahut alakart menülerin tadını çıkarabilirsiniz. Barlar devir boyunca serinletici yürekecekler servis etmektedir. Anamur şehir merkezi sadece 10 dakikalık mesafededir. Gazipaşa Havaalanı ise 100 km uzaklıkta dünya almaktadır. Adana ve Antalya şehir merkezine 285 km. uzaklıktadır. Mersin ağacı şehir merkezine uzaklık ise 209 km.dir. Anemurion Otel Otelinin Detaylı konaklama bedel'ları muhtevain tıklayınız.

Kahvaltısı ve sıkıntısızşam yiyecekği kucakin iddialı bileğiller, küşade büfe konsepti var, fazla bir çyeksan sunmuyorlar fakat olanlar da gayet lezzetli.

Balayı konsepti yürekin filinta sürprizler sunuyorlar; özellikle kumsalda romantik dürüstşam yiyecekği fikrini tığ çok sevdik.

Otele ismini veren, ortalama 40 yaşlarında ve 1000 metrekarelik düzı kendilerinin bile belirttiği üzere doğal bir şemsiye kabilinden etkileyen, gölgesinde iklimi bileğişlemtiren, bütün ihtişamı ile yanına gelene dirlik veren bir çınar ağacı olmuş.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “anamur butik oteller Aptallar için”

Leave a Reply

Gravatar